Kurumsal

Altınlar Hukuk, Avukat Alpaslan Altindiş ve Aslıhan Altındiş ortaklığı ile 2017 senesinde müvekkilerine sürecin en başından sonuna kadar bütüncül bir yasal hizmet sunabilme amacı ile İstanbul Anadolu Yakası, Ataşehir’ de kurulmuştur.

Dava sürecinin tamamlanmasının dışında müvekkilleri ile uzun dönemli bir ortaklığı gözeten Altınlar Hukuk, müvekkillerinin ihtiyacı olan en doğru ve hızlı yasal sonuca yaratıcı ve pratik çözümler ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Dikkat edilmesi ve kayıt altına alınması gereken her detayı göz önünde bulundurarak, tüm dava sürecini takip ederek çözüme kavuşturmak istediğiniz tüm yasal problemlerinizin sonuçlandırılmasında sizlere yardımcı olmak amacını kendine ilke edinmiştir.

Kendi uzmanlık alanlarında deneyimli avukatlarımız ile müvekkillerimizin zorlu, karmaşık her türlü hukuki işlemini büyük bir özenle ele alarak kapsamlı ve çok yönlü bir danışmanlık hizmet sunulmaktadır. Değişen ve gelişen dünyada kişilerin yaşayabileceği her türlü hukuki problem ile ilgili kapsamlı araştırmaları tamamlayarak akılcıl ve vizyoner çözümler üreterek sonuç odaklı üst düzey ve özgün bir hukuk servisi sunmaktadır.

 Top