Ataşehir Hukuk Bürosu - Ataşehir Avukat

Ataşehir’de hizmet veren Altınlar Hukuk, müvekkilerine dava sürecinin en başından sonuna kadar bütüncül bir yasal hizmet sunabilme amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

Alanlarında uzman ve deneyimli avukatlarımızla müvekkillerimize, hukuki işlemlerinizde konuyu her yönü ile değerlendirip çok yönlü bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Uzmanlık Alanlarımız

 1. Aile & Şahıs Hukuku
 2. Ceza Hukuku
 3. İcra & İflas Hukuku
 4. Fikri Mülkiyet Hukuku
 5. İş Hukuku
 6. Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı
 7. Miras Hukuku
 8. Ticaret & Şirketler Hukuku

Avukatlarımız

 • Aslıhan ALTINDİŞ
 • Alpaslan ALTINDİŞ
 • İbrahim ALTUN
 • Öyküm AÇIKGÖZ
 • Ece Nur BİLGİN

 

Ataşehir Hukuk Bürosu olarak yukarıda belirtilen uzmanlık alanlarında, deneyimli 4 avukatımız ile dava sürecinizde yanınızda oluyoruz. Hukuk bürosu veya avukat seçimi yaparken kararsız kalıyor ya da tanıdık bir avukat bulmak istiyor olabilirsiniz. Bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

 1. Hukuk bürosunu hizmet verdiği uzmanlık alanları çok önemlidir. Sizin davanız hangi alanla ilgili ise bu alanda hizmet veren bir hukuk bürosu ile görüşmeniz daha doğru olacaktır.
 2. Hukuk bürosunun bünyesinde çalışan avukat sayısı ve uzmanlık alanları da karar vermenizde etkili olacaktır. Avukat sayısının fazla olduğu hukuk bürolarında dava süreciniz daha kolay ve sorunsuz yönetilebilir.
 3. Çalışmak istediğiniz avukatın sizinle aynı problemi yaşayan kişilerin davalarını üstlenmiş olması önemlidir. Daha önce benzer bir davada görev almış avukat sizin için daha tecrübeli olacaktır. Avukatın benzer davalara bakmış olması veya hukuk bürosunun bu alanda daha önce kaç tane davaya baktığı önemli olabilir.
 4. Avukatlık bürosunun size yakın olması da tercih sebebi olabilir. Siz Ataşehirde ikamet ediyorsanız, tabiki Ataşehirde bulunan bir hukuk bürosu ile anlaşmanız daha doğru olacaktır. Çünkü dava sürecinde sürekli avukatla konuşmak ve hatta sık sık görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden hukuk bürosunun size yakın olması ulaşım acısından daha kolay olacaktır. Ataşehir hukuk bürosu olarak, Ataşehir yakınlarında bulunuyor ve dava sürecinizi bizimle sürdürmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Sizde bu süreçte bizimle çalışmak isterseniz Ataşehir, İstanbuldaki ofisimize bekleriz. 0216 266 81 57 telefon numarasından bize ulaşabilir, her türlü hukuki konuları danışabilirsiniz.

Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı 62. Ada Gardenya 4/1 D:7 Ataşehir - İstanbulTop